fbpx

5kW saulės elektrinė

€ 5,200su PVM € 3,610 atgavus paramą

Viskuo pasirūpinsime mes. 5kW saulės elektrinės kaina su įrengimu, derinimu, pridavimu, paleidimu, visų reikalingų dokumentų parengimu.

Pristatome naujos kartos saulės elektrinę su 2021 metais pristatytais naujausiais komponentais iš žinomiausių pasaulio gamintojų. Ši elektrinė per metus Jūsų namams pagamins net apie 4500-5000 kWh elektros energijos.

APIE ELEKTRINę

Viskas įskaičiuota

 • 12 vnt. naujos kartos Hyundai PERC Shingled 410 vatų (Wp) galingumo modulių. Produktui suteikiama 25 metų produkto garantija.
 • 1 vnt. Huawei M1/M2 5 kWp galios įtampos keitiklis, palaikantis optimizatorius ir namų akumuliatorius. Produktui suteikiama 10 metų gamintojo garantija.
 • 1 kompl. Vokiškų montavimo konstrukcijų Profiness (skardiniam, čerpiniam, banguotų lakštų, bituminės dangos stogui). Produktui suteikiama 10 metų gamintojo garantija.
 • Kitos medžiagos (AC ir DC dalies laidai, apsauginiai vamzdžiai, laidų ir vamzdžių laikikliai ir kt.).
 • Saulės elektrinės montavimo, derinimo ir paleidimo darbai.
 • Saulės elektrinės monitoringo sistema Jūsų išmaniajame telefone ir kompiuteryje.
 • Visų reikalingų dokumentų parengimas ESO elektrinės pridavimui ir APVA paramos gavimui.

Apie komponentus ir gamintojus

Energija_Man_Hyundai

Hyundai HIE-S410VG

Saulės Moduliai

Hyundai yra viena žinomiausių organizacijų ir saulės modulių gamintojų pasaulyje, patenkanti į Bloomberg Tier 1 saulės modulių gamintojų ir Fortune 500 didžiausių pasaulio įmonių sąrašus.

25 metų modulių garantija, inovatyvi PERC Shingled technologija, išskirtinis modulio estetinis dizainas ir prieinama kaina daro Hyundai serijos saulės modulius itin solidžiu pasirinkimu Jūsų namų saulės elektrinei.

10kw Huawei inverteris

Huawei M1/M2

Įtampos keitiklis

Huawei yra didžiausias saulės elektrinių įtampos keitiklių gamintojas pasaulyje.
2021 metais pasirodžiusi naujiena, kuri ne tik turi itin aukštą efektyvumą (98,3%), integruotą AC ir DC dalies viršįtampių apsaugą, itin tylų radiatorinį aušinimą, bet ir galimybę veikti su Huawei optimizatoriais. Optimizatoriai gali būti montuojami selektyviai, t.y ne ant visos elektrinės modulių, bet pasirinktinai, pavyzdžiui tik ant tų modulių ant kurių krenta šešėlis.
Keitiklis taip pat palaiko integraciją su Huawei LUNA baterijomis be papildomų investicijų.

Profiness konstrukcijos saules elektrinei

Profiness

Montavimo konstrukcijos

Ši įranga komplektuojama su Profiness (Vokietija) bėgine montavimo sistema, kuriai suteikiama 10 metų gamintojo garantija. Bėginė montavimo konstrukciją užtikrins, kad modulių instaliacija atrodys nepriekaištingai net ir esant stogo nelygumams.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Kodėl verta įsirengti
saulės elektrinę?

 • Iki 4 kartų sumažinsite išlaidas už elektrą. Saulės elektrinė su parama Jums atsipirks per 6-7 metus.
  Toks atsipirkimas skaičiuojamas įvertinant atsirandančius elektros pasaugojimo mokesčius, galimus elektrinės komponentų keitimus ir kt.
 • Itin ilgas numatomas saulės elektrinės tarnavimo laikas – 25 metai ir ilgiau.
  Saulės elektrinių ilgaamžiškumas jau išbandytas daugumoje pasaulio šalių. Kai kurios iš jų elektrą gaminą jau beveik 40 metų.
 • Nereikia beveik jokios priežiūros (ty jos nereikia valyti nuo dulkių ar sniego, nuolat remontuoti, keisti greitai susidėvinčių dalių ir pan).
  Saulės modulius tinkamai nuplauna lietus, o žiemą dėl nedidelės generacijos modulių nuo sniego valyti dažnai neapsimoka.
 • Pagrindinių komponentų – saulės modulių, keitiklio, montavimo konstrukcijos garantija galios visą saulės elektrinės atsipirkimo laikotarpį.
  Saulės moduliams suteikiama 15, įtampos keitikliui – 10, montavimo konstrukcijoms – 10 metų garantijos. Taigi visų komponentų garantijos galios ilgiau negu saulės elektrinės atsipirkimo laikotarpis.
10kw saules moduliai ant stogo

Saulės elektrinės efektyvumas

Esant galimybėms saulės elektrinę rekomenduojame įrengti ant namo stogo, net ir esant ne optimaliausiai stogo krypčiai ir kampui. Tokiu atveju investuoti į kelis papildomus modulius ir turėti panašų generuojamos elektros kiekį Jums apsimokės labiau, negu investuoti į saulės elektrinės montavimą ir konstrukciją ant žemės, kas dažniausiai padidina saulės elektrinės kainą apie 10-15%, taip pat reikalauja papildomo žemės ploto.

Tinkamos stogo kryptys yra pietinė, pietrytinė, pietvakarinė, rytinė ir vakarinė. Jeigu Jūsų stogo šlaitai nukreipti į šiaurę, šiaurės rytus ar šiaurės vakarus, tuomet vertėtų pasvarstyti apie kitas alternatyvas – saulės elektrinės įrengimą ant žemės arba įsigyjimą iš saulės elektrinių parko.

Elektrinės priklausomybę nuo krypties ir pasvirimo kampo galite rasti lentelėje apačioje.

saules elektrines efektyvumas

Kiek elektros pagamins tokia saulės elektrinė?

Atitinkamu kampu ir kryptimi orientuota 10 kW saulės elektrinė per metus Lietuvoje Jums pagamins apie 9-10 tūkstančių kilovatvalandžių (kWh) elektros energijos. Apačioje rasite orientacinį grafiką kaip tokios galios saulės elektrinės gamyba ir namų elektros suvartojimas pasiskirstytų skirtingais metų mėnesiais.

saules elektrine pagamintas kiekis lietuvoje

Kokios galios saulės elektrinės
reikia man?

Jums tinkamą saulės elektrinės galingumą galite sužinoti pasinaudoję mūsų saulės
elektrinės skaičiuokle.

Sužinok kainą per minutę

Gaukite pasiūlymą

close

  Užpildant šią formą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.