fbpx

Saulės elektrinės

Sprendimas, kuris atsiperka

Mūsų komanda padės jums:

Po nemokamos namo apžiūros įvertinti optimaliausią galingumą ir elektrinės įrengimo specifiką

Gauti iki 3810 Eur siekiančią paramą saulės elektrinės įrengimui

Už prieinamą kainą įsirengti saulės elektrinę su aukščiausios kokybės komponentais

Priduosime elektrinę ESO ir parengsime visus reikiamus dokumentus paramos gavimui

Apmokysime tinkamai eksploatuoti ir prižiūrėti saulės elektrinę

Kodėl verta įsirengti
saulės elektrinę?

Iki 4 kartų sumažinsite išlaidas už elektrą. Saulės elektrinė su parama Jums atsipirks per 6-7 metus.
Toks atsipirkimas skaičiuojamas įvertinant atsirandančius elektros pasaugojimo mokesčius, galimus elektrinės komponentų keitimus ir kt.

Itin ilgas numatomas saulės elektrinės tarnavimo laikas – 25 metai ir ilgiau.
Saulės elektrinių ilgaamžiškumas jau išbandytas daugumoje pasaulio šalių. Kai kurios iš jų elektrą gaminą jau beveik 40 metų.

Nereikia beveik jokios priežiūros (saulės elektrinės nereikia valyti nuo dulkių ar sniego, nuolat remontuoti, keisti greitai susidėvinčių dalių ir pan).
Saulės modulius tinkamai nuplauna lietus, o žiemą dėl nedidelės generacijos modulių nuo sniego valyti dažnai neapsimoka.

Pagrindinių komponentų – saulės modulių, keitiklio, montavimo konstrukciją garantija galios visą saulės elektrinės atsipirkimo laikotarpį.
Saulės moduliams suteikiama 15 arba 20, įtampos keitikliui – 10, montavimo konstrukcijoms – 10, įrengimo darbams – 10 metų garantijos. Taigi visų komponentų garantijos galios ilgiau negu saulės elektrinės atsipirkimo laikotarpis.

Saulės elektrinės efektyvumas

Esant galimybėms saulės elektrinę rekomenduojame įrengti ant namo stogo, net ir esant ne optimaliausiai stogo krypčiai ir kampui. Tokiu atveju investuoti į kelis papildomus modulius ir turėti panašų generuojamos elektros kiekį Jums apsimokės labiau, negu investuoti į saulės elektrinės montavimą ir konstrukciją ant žemės, kas dažniausiai padidina saulės elektrinės kainą apie 10-15%, taip pat reikalauja papildomo žemės ploto.

Tinkamos stogo kryptys yra pietinė, pietrytinė, pietvakarinė, rytinė ir vakarinė. Jeigu Jūsų stogo šlaitai nukreipti į šiaurę, šiaurės rytus ar šiaurės vakarus, tuomet vertėtų pasvarstyti apie kitas alternatyvas – saulės elektrinės įrengimą ant žemės arba įsigyjimą iš saulės elektrinių parko.

Elektrinės priklausomybę nuo krypties ir pasvirimo kampo galite rasti lentelėje dešinėje.

saules elektrines efektyvumas

Kiek elektros pagamins saulės elektrinė?

Atitinkamu kampu ir kryptimi orientuota saulės elektrinė per metus Lietuvoje iš vieno instaliuoto kilovato (kW) Jums pagamins apie 900-1000 kilovatvalandžių (kWh) elektros energijos. Taigi pavyzdžiui 10 kW saulės elektrinė pagamins apie 9-10 tūkstančių kilovatvalandžių per metus. Kairėje rasite orientacinį grafiką kaip tokios galios saulės elektrinės gamyba ir namų elektros suvartojimas pasiskirstytų skirtingais metų mėnesiais.

saules elektrine pagamintas kiekis lietuvoje

Saulės elektrinę galite
įsirengti:

Ant šlaitinio stogo

Esant šlaitiniam stogui, saulės elektinę galima sumontuoti ant vieno ar kelių stogo šlaitų. Nesvarbu ar tai būtų čerpinis, skardinis, banguotų lakštų, bituminis ar kitokio tipo stogas. Tinkami yra įvairiaus statumo stogų šlaitai orientuoti į pietus, pietryčius, pietvakarius, rytus ar vakarus. Saulės moduliai montuojami lygiagrečiai stogo dangai dažniausiai naudojant bėginę modulių montavimo sistemą. Planuotina stogo apkrova vos 10-15 kg/kv.m (10-15 kilogramų kvadratniam metrui).

Ant plokščio stogo

Plokščias stogas taip pat tinkamas saulės elektrinei. Ant plokščio stogo saulės elektrinė montuojama be jokio gręžimo į stogo dangą, tvirtinimui naudojant balastus. Planuotina stogo apkrova vos 25-40 kg/kv.m (25-40 kilogramų kvadratniam metrui).

Ant žemės

Kuomet nėra galimybių saulės elektrinę montuoti ant stogo, ją galima sumontuoti ir ant žemės. Tiesa antžeminės saulės elektrinės kaina dažnai yra apie 10-15% brangesnė negu montuojamas ant šlaitinio stogo dėl brangesnių tvirtinimo konstrukcijų.

Integruotą į stogo dangą

Statant naują namą ar keičiant seną stogo dangą saulės elektrinę galima diegti vietoj stogo dangos. Tokia elektrinė estetiškai atrodo patraukliau, tiesa reiktų įsivertinti iki 30-40% didesnes negu standartinės saulės jėgainės investicijas.

Pagrindiniai saulės elektrinės komponentai

Energija_Man_Hyundai

Saulės Moduliai

Net 25 metų garantija ir inovatyvi modulių technologija iš vieno žinomiausių pasaulio gamintojų. Savo saulės elektrines komplektuojame su Hyundai saulės moduliais. Dar daugiau galios, aukštesnis modulio efektyvumas, mažesnė šešėlių įtaka ir iki minimumo sumažinti nuostoliai dėka inovatyvios SHINGLED technologijos. Tai puikus pasirinkimas Jūsų namams.

Įtampos keitikliai

Huawei ir SolarEdge keitikliai yra vieni žinomiausių ir plačiausiai naudojamų įtampos keitiklių Lietuvoje ir pasaulyje. Jų funkcionalumas, galimybė optimizuoti saulės modulių darbą, ilgesnės garantijos ir mažas gedimų procentas daro šiuos keitiklius puikiu pasirinkimu Jūsų saulės elektrinei. Huawei turi net 10, o SolarEdge 12 metų produkto garantijas, todėl galite būti tikri, jog keitiklio garantija galios visą saulės elektrinės atsipirkimo laikotarpį.

Profiness konstrukcijos saules elektrinei

Montavimo konstrukcijos

Naudojame vienas patikimiausių rinkoje Profiness ir Aerocompact montavimo sistemas. Šios montavimo sistemos leis ne tik pasiekti itin lygų saulės elektrinės modulių konstruktyvo išdėliojimą net ir esant stogo nelygumams, bet ir užtikrins, jog sistema sugebės atlaikyti net 5400 Pa (550 kg/kv. m) statinę ir 2400 Pa (244 kg/kv. m) dinaminę apkrovą.

Nuo ko pradėti?

1. Užpildykite užklausą. Parinksime Jums labiausiai tinkamą elektrinės galingumą ir komponentus.

 

2. Jeigu dar nesate gavę, kartu užpildysime APVA paramos ir ESO išankstinių sąlygų prašymus.

 

3. Gavę patvirtinimus įrengsime elektrinę.

 

4. Elektrinę priduosime ESO ir Jums atsiųsime visus reikiamus dokumentus paramai gauti.

Keli įgyvendinti projektai

Gaukite pasiūlymą

close

    Užpildant šią formą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.