Apie mus

Kitokia saulės energetikos įmonė

Kas mes esame

Energija Man yra saulės energetikoje besispecializuojanti keturių žmonių komanda suformuota iš daugiau negu 10 metų patirtį turinčių saulės energetikos, pastatų ir elektros inžinerijos bei produktų vystymo sričių specialistų.

Visus darbus vykdome ir prižiūrime patys - Energija Man įkūrėjai, todėl nepriekaištingai įgyvendintas kiekvienas projektas mums yra itin svarbus.

Mūsų Tikslas

Energija Man gimė su siekiu tapti viena patikimiausių saulės energetikos ir namų baterijų įmonių Lietuvoje, kiekvienam klientui užtikrinant galimybę naudoti 100% žalią, pačių pagamintą elektros energiją.

Mes veikiame kitaip

Saulės elektrinės sistema sukurta jums tarnauti dešimtmečius.

Energija Man įkūrėjų komandos patirtis ir tiesioginis darbas su kiekvienu klientu užtikrina, kad kiekvieną darbą (komponentų parinkimo ir projektavimo, montavimo, elektros dalies įrengimo) jums atliks savo srities specialistai.

line

Mūsų komanda

Vytautas Kieras

Energetikos ekspertas

10 metų patirtis saulės energetikoje dirbant tokiose įmonėse kaip Solitek Cells, Solitek R&D, Energijos Skirstymo Operatorius (ESO) ir Ignitis Grupė. Vytautas jums padės parinkti optimalią saulės elektrinės konfigūraciją, atsakys į visus klausimus apie saulės jėgainės įrengimą ir įrengimo procesą.

Aurelijus Katinas

Montavimo ekspertas

10 metų patirtis statybų sektoriuje, taip pat ir individualių namų stogų įrengimo srityje leis parinkti ir įrengti jums labiausiai tinkančias saulės elektrinės montavimo konstrukcijas pritaikytas būtent jūsų namo stogui.

Sigitas Virvičius

Elektros darbų ekspertas

Sukaupęs ilgametę patirtį dirbant su pastatų vidaus elektros tinklais. Jis pasirūpins, kad saulės jėgainės elektros instaliacija ir keitiklio įrengimas būtų atlikti nepriekaištingai.

Vytas Butkevičius

Produktų ekspertas

Vienas labiausiai vertinamų produktų vystymo specialistų Lietuvoje. Jo dėka visa informacija apie saulės energetiką, komponentus ir kainas jums pateikiama itin paprastai ir suprantamai, tiek mūsų skaičiuoklėje, tiek naujienose.