fbpx

Apie mus

Kas esame

Nuo 3 kilovatų saulės elektrinės Ukmergėje iki 250 kilovatų elektrinės Kretingoje. Mūsų saulės elektrinės elektrą gaminą jau virš 200 namų ūkių ir verslo įmonių.

Energija Man specializuojasi individualizuotų sprendimų saulės energetikoje diegime vienbučiams ir dvibučiams namams. Atstovaujame ir diegiame tik aukštos kokybės Hyundai saulės modulius, Sungrow, Huawei ir SolarEdge įtampos keitiklius, Profiness, K2, Aerocompact montavimo sistemas.

Energija Man yra sertifikuota kaip A klasės lyderė savo dydžio kategorijoje ir veiklos sektoriuje.

Energija Man Apie Mus Seima Gamtoje

Mūsų Tikslas

Energija Man gimė su siekiu tapti viena patikimiausių saulės energetikos ir namų baterijų įmonių Lietuvoje, kiekvienam klientui užtikrinant galimybę naudoti 100% žalią, pačių pagamintą elektros energiją.

Žengti pirmąjį žingsnį itin paprasta

Susisiekite su mumis ir per itin trumpą laiką parinksime Jums labiausiai tinkantį sprendimą.

line

Ką sako klientai

saules elektrine vilnius 10kw

"Apie saulės elektrinę buvau pagalvojęs dar prieš keletą metų. Bet tuomet, pakalbėjęs su pažįstamais, nutariau dar palaukti. Visgi elektros kainoms augant jau antrus metus iš eilės, atsiradus paramai ir matant vis daugiau saulės elektrinių aplink nusprendžiau ją įsidiegti ir aš.

Nuo apsisprendimo iki įdiegimo nepraėjo nė mėnuo. Džiaugiuosi, kad nuo sutarties pasirašymo iki įgyvendinimo procesas buvo pakankamai paprastas ir greitas. Mano dalyvavimo reikėjo minimaliai."

Valdas iš Vilniaus

10 kW saulės elektrinė Vilniuje

"Saulės elektrinę nusprendėme įsirengti, nes esame jauna šeima, kuri stengiasi prisidėti prie aplinkos tausojimo, kasdien rūšiuojant susidarančias atliekas, vandenį šildant saulės šiluma, tad saulės elektrinė buvo tarsi sekantis žingsnis siekiant išnaudoti atsinaujinančius energijos šaltinius ir tuo labai džiaugiamės.

Įmonę "Energija man" drąsiai rekomenduoju ir kitiems, kuriems svarbu, jog būtų suteikta visa reikalinga informacija, nuo dokumentų reikalingų paramai gauti iki techninės informacijos apie elektrinės darbą. Įmonės darbuotojai kokybiškai ir vizualiai tvarkingai atliko montavimo darbus, o vadovas Vytautas dalyvavo visuose saulės elektrinės montavimo ir paleidimo etapuose."

Tomas iš Širvintų

7 kW saulės elektrinė Širvintų rajone

saules elektrine kaune

“Domiuosi atsinaujinančia energetika, taigi apie saulės elektrinės diegimą galvojau jau seniai. Man aktualus tiek finansinis, tiek CO2 sutaupymas. Rinkdamasis prioritetą teikiau parduodamai įrangai, jos techniniams parametrams, garantijoms ir išvaizdai. Taip pat saulės elektrinę įsirengti norėjau greitai, kad galėčiau pasinaudoti saulėtu sezonu. Viską įgyvendinti pavyko per mažiau negu mėnesį.”

Gediminas iš Kauno

5 kW saulės elektrinė Kaune

saules-elektrine-elektrenai-5kw

“Saulės elektrinę sodyboje įsirengiau su tikslu dalį elektrinės priskirti savo butui mieste. Įsirengti pavyko dar Kovą ir pirmųjų mėnesių pagaminta elektra kol kas pranoksta lūkesčius. Džiaugiuosi tiek pasirinktos įrangos komplektacija, tiek išvaizda, tiek garantijomis. Pačiam viso proceso metu daryti nereikėjo beveik nieko.”

Evaldas, Elektrėnai

5 kW saulės elektrinė Elektrėnuose

saules-elektrine-vilnius-8kw

“Idėja įsirengti saulės elektrinę gimė pakankamai spontaniškai, pabendravus su bendradarbiais ir likus kelioms dienoms iki prašymų paramai gauti priėmimo pabaigos. Susisiekiau su Energija Man, kurie man padėjo greitai užpildyti paraišką, o vėliau ir įsirengti 8 kW saulės elektrinę.”

Edita iš Vilniaus

8 kW saulės elektrinė Vilniuje

Gaukite pasiūlymą

close

    Užpildant šią formą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.