fbpx

Apie mus

Kitokia saulės energetikos įmonė

Energija Man Apie Mus Biuras Energija Man Apie Mus Komanda

Kas mes esame

Esame keturių žmonių komanda, kurios specializacija yra saulės elektrinės ir jų įrengimas gyvenamiesiems namams. Darbus atlikdami patys, galime užtikrinti, kad Jūs turėsite patikimą saulės elektrinę, su aukščiausios kokybės komponentais per itin trumpą laiką.


Energija Man Apie Mus Seima Gamtoje

Mūsų Tikslas

Energija Man gimė su siekiu tapti viena patikimiausių saulės energetikos ir namų baterijų įmonių Lietuvoje, kiekvienam klientui užtikrinant galimybę naudoti 100% žalią, pačių pagamintą elektros energiją.

Mes veikiame kitaip

Saulės elektrinės sistema sukurta jums tarnauti dešimtmečius.

Energija Man įkūrėjų komandos patirtis ir tiesioginis darbas su kiekvienu klientu užtikrina, kad kiekvieną darbą (komponentų parinkimo ir projektavimo, montavimo, elektros dalies įrengimo) Jums atliks savo srities specialistai.

line

Mūsų komanda

Vytautas Kieras

Vytautas Kieras

Energetikos ekspertas

10 metų patirtis saulės energetikoje dirbant tokiose įmonėse kaip Solitek Cells, Solitek R&D, Energijos Skirstymo Operatorius (ESO) ir Ignitis Grupė. Vytautas jums padės parinkti optimalią saulės elektrinės konfigūraciją, atsakys į visus klausimus apie saulės jėgainės įrengimą ir įrengimo procesą.

Aurelijus Katinas

Aurelijus Katinas

Montavimo ekspertas

10 metų patirtis statybų sektoriuje, taip pat ir individualių namų stogų įrengimo srityje leis parinkti ir įrengti jums labiausiai tinkančias saulės elektrinės montavimo konstrukcijas pritaikytas būtent jūsų namo stogui.

Sigitas Virvicius

Sigitas Virvičius

Elektros darbų ekspertas

Sukaupęs ilgametę patirtį dirbant su pastatų vidaus elektros tinklais. Jis pasirūpins, kad saulės jėgainės elektros instaliacija ir keitiklio įrengimas būtų atlikti nepriekaištingai.

Vytas Butkevicius

Vytas Butkevičius

Produktų ekspertas

Vienas labiausiai vertinamų produktų vystymo specialistų Lietuvoje. Jo dėka visa informacija apie saulės energetiką, komponentus ir kainas jums pateikiama itin paprastai ir suprantamai, tiek mūsų skaičiuoklėje, tiek naujienose.

Ką sako klientai

saules elektrine vilnius 10kw

"Apie saulės elektrinę buvau pagalvojęs dar prieš keletą metų. Bet tuomet, pakalbėjęs su pažįstamais, nutariau dar palaukti. Visgi elektros kainoms augant jau antrus metus iš eilės, atsiradus paramai ir matant vis daugiau saulės elektrinių aplink nusprendžiau ją įsidiegti ir aš.

Nuo apsisprendimo iki įdiegimo nepraėjo nė mėnuo. Džiaugiuosi, kad nuo sutarties pasirašymo iki įgyvendinimo procesas buvo pakankamai paprastas ir greitas. Mano dalyvavimo reikėjo minimaliai."

Valdas iš Vilniaus

10 kW saulės elektrinė Vilniuje

"Saulės elektrinę nusprendėme įsirengti, nes esame jauna šeima, kuri stengiasi prisidėti prie aplinkos tausojimo, kasdien rūšiuojant susidarančias atliekas, vandenį šildant saulės šiluma, tad saulės elektrinė buvo tarsi sekantis žingsnis siekiant išnaudoti atsinaujinančius energijos šaltinius ir tuo labai džiaugiamės.

Įmonę "Energija man" drąsiai rekomenduoju ir kitiems, kuriems svarbu, jog būtų suteikta visa reikalinga informacija, nuo dokumentų reikalingų paramai gauti iki techninės informacijos apie elektrinės darbą. Įmonės darbuotojai kokybiškai ir vizualiai tvarkingai atliko montavimo darbus, o vadovas Vytautas dalyvavo visuose saulės elektrinės montavimo ir paleidimo etapuose."

Tomas iš Širvintų

7 kW saulės elektrinė Širvintų rajone

saules elektrine kaune

“Domiuosi atsinaujinančia energetika, taigi apie saulės elektrinės diegimą galvojau jau seniai. Man aktualus tiek finansinis, tiek CO2 sutaupymas. Rinkdamasis prioritetą teikiau parduodamai įrangai, jos techniniams parametrams, garantijoms ir išvaizdai. Taip pat saulės elektrinę įsirengti norėjau greitai, kad galėčiau pasinaudoti saulėtu sezonu. Viską įgyvendinti pavyko per mažiau negu mėnesį.”

Gediminas iš Kauno

5 kW saulės elektrinė Kaune

saules-elektrine-elektrenai-5kw

“Saulės elektrinę sodyboje įsirengiau su tikslu dalį elektrinės priskirti savo butui mieste. Įsirengti pavyko dar Kovą ir pirmųjų mėnesių pagaminta elektra kol kas pranoksta lūkesčius. Džiaugiuosi tiek pasirinktos įrangos komplektacija, tiek išvaizda, tiek garantijomis. Pačiam viso proceso metu daryti nereikėjo beveik nieko.”

Evaldas, Elektrėnai

5 kW saulės elektrinė Elektrėnuose

saules-elektrine-vilnius-8kw

“Idėja įsirengti saulės elektrinę gimė pakankamai spontaniškai, pabendravus su bendradarbiais ir likus kelioms dienoms iki prašymų paramai gauti priėmimo pabaigos. Susisiekiau su Energija Man, kurie man padėjo greitai užpildyti paraišką, o vėliau ir įsirengti 8 kW saulės elektrinę.”

Edita iš Vilniaus

8 kW saulės elektrinė Vilniuje

Gaukite pasiūlymą

close

    Užpildant šią formą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.